Felszólítást kapott a Magyar Telekom - fellebbeznek
A Magyar Telekom fellebbezett a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) határozata ellen, amelyben a hatóság arra kötelezte a szolgáltatót, hogy a díjcsomagokra csak a nyílt internet-hozzáférésről szóló európai uniós (TSM-rendelet) előírásoknak megfelelően alkalmazza a forgalomszabályozást, és tegye lehetővé, hogy előfizetői a SIM-kártyát az általuk szabadon választott végberendezésbe helyezhessék - közölte a Magyar Telekom az NMHH hétfőn kiadott közleményére reagálva.



