BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
header

magyar_telekom_nyrt.

09.
23.
17:37

Felszólítást kapott a Magyar Telekom - fellebbeznek

A Magyar Telekom fellebbezett a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) határozata ellen, amelyben a hatóság arra kötelezte a szolgáltatót, hogy a díjcsomagokra csak a nyílt internet-hozzáférésről szóló európai uniós (TSM-rendelet) előírásoknak megfelelően alkalmazza a forgalomszabályozást, és tegye lehetővé, hogy előfizetői a SIM-kártyát az általuk szabadon választott végberendezésbe helyezhessék - közölte a Magyar Telekom az NMHH hétfőn kiadott közleményére reagálva.

Szerző(k):
Szász Péter