Padlóra küldték a NER egyik üdvöskéjét
A 4iG szerdán 15 százalékos mínuszban nyitott, hiába igyekezett közzétételben nyugtatni a társaság a befektetőit, hogy jó lesz az idei eredmény, és közölték a lapokban: osztalék is várható.
Padlóra küldték a NER egyik üdvöskéjét
A 4iG szerdán 15 százalékos mínuszban nyitott, hiába igyekezett közzétételben nyugtatni a társaság a befektetőit, hogy jó lesz az idei eredmény, és közölték a lapokban: osztalék is várható.
Csökkenéssel zárt Budapest
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 391,86 pontos, 0,88 százalékos csökkenéssel, 44 248,52 ponton zárt kedden. A részvénypiac forgalma 16,7 milliárd forint volt, a vezető részvények a stagnáló Magyar Telekom kivételével gyengültek az előző napi záráshoz képest - írja az MTI.
Itt a bejelentés: mégsem veszik meg Jászaiék a T-Systemst
A 4iG Nyrt. visszalép a T-Systems Magyarország megvásárlásától - adta hírül a Magyar Telekom.
Ismét történelmi csúcson zárt a BUX
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 432,88 pontos, 0,98 százalékos emelkedéssel, 44 640,38 ponton, új történelmi csúcson zárt hétfőn - írja az MTI.
Erősödött a BUX a héten, csúcsot döntött az OTP
Csökkenő forgalom mellett erősödött a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe a héten, a BUX 44 207,50 ponton zárt pénteken, 502,65 ponttal, 1,15 százalékkal magasabban az előző heti záróértékénél - írja az MTI.