Logisztikai depót épít a Magyar Posta
Több százmillió forint értékű zöldmezős beruházással épít új, 2800 négyzetméteres logisztikai depót a Magyar Posta Nagykanizsán, ahol már megkezdődött az üzemcsarnok építése - közölte a cég. Az üzemcsarnokot, az irodákat és a szociális helyiségeket magába foglaló épületen kívül további 12 ezer négyzetméter külső burkolt területet alakítanak ki és a tervek szerint 100 főt foglalkoztatnak majd ott.




