BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 0,0 %
header

magyar_posta

02.
07.
19:37

Logisztikai depót épít a Magyar Posta

Több százmillió forint értékű zöldmezős beruházással épít új, 2800 négyzetméteres logisztikai depót a Magyar Posta Nagykanizsán, ahol már megkezdődött az üzemcsarnok építése - közölte a cég. Az üzemcsarnokot, az irodákat és a szociális helyiségeket magába foglaló épületen kívül további 12 ezer négyzetméter külső burkolt területet alakítanak ki és a tervek szerint 100 főt foglalkoztatnak majd ott.

Szerző(k):
Szász Péter