BUX 139013.22 -0,21 %
OTP 45290 -0,02 %
header

magyar_posta

10.
11.
12:26

Már nem várunk a futárra, dübörög a csomagautomaták piaca

Szerdán bejelentette az 500. MPL csomagautomata átadását a Magyar Posta, amelynek számos dinamikusan fejlődő versenytárssal kell szembenéznie ezen a piacon. Az Economx piaci körképéből kiderült, hogy már csaknem 4500 automata van Magyarországon, a benrendezések mintegy harmadát ráadásul az elmúlt egy évben telepítették. A Posta mellett a GLS és a Foxpost helyezi üzembe a legtöbb új csomagautomatát.

Szerző(k):
Gyöngyösi Balázs