Milliárdokat szed be a kormány a településektől, Budapest is megszenvedi a döntést
Nincs mese, elérkezett az idő, hogy a települések befizessék a rájuk kivetett iparűzési adóbevétel többletét. Az összegeket a Magyar Közlönyben tették közzé. Budapest a legnagyobb befizető, 3 és fél milliárd forinttól kell „megszabadulnia".




