Megszorít a kormány, bár takarékosságnak hívja
A kabinet döntése értelmében még idén az állami tulajdonú cégeknek a személyi kiadásaik 2,5 százalékának megfelelő költségcsökkentést kell végrehajtaniuk. Az így megtakarított összeget be kell fizetniük a központi költségvetésbe. 30 társaság mentesül a kötelezettség alól.




