BUX 139262.25 -0,03 %
OTP 45240 -0,13 %
header

magánnyugdíjpénztár

10.
08.
08:19

A nyugdíjpénzek eltapsolását értékeli az T. Ház

Csütörtökön a Parlamentben hivatalosan is számot ad a kormány arról, hogy a magánnyugdíjpénztáraktól még 2010 végén elvett majdnem 3000 milliárd forinttal hogyan gazdálkodott a direkt erre létrehozott Nyugdíjreform és Adósságcsökkentő Alap. Az alap már idén januárban megszűnt és a pénz is rég elfogyott, az államadósság azonban továbbra is az egekben, a nyugdíjrendszer problémái pedig azóta sincsenek megoldva.

Szerző(k):
MTI