BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
header

macronomx

03.
08.
16:52

György László: Magyarországot senki nem akarta összerszerelő üzemmé tenni

A kormánnyal kritikus hangok mindig elfelejtik, hogy 2010 után 1,3 millió embernek kellett munkát adni, nem arról van szó, hogy összeszerelő üzemet akartak csinálni az országból – közölte a Macronomxon György László. A gazdasági stratégiáért felelős kormánybiztos úgy látja, a hazai középosztály nem szűkül, ellenkezőleg. Elárulta továbbá, hogy a munkaerőpiac melyik szegmensét érinti majd a mesterséges intelligencia térhódítása itthon.

Szerző(k):
Németh Tamás