Szijjártó: Magyarország nem jókedvből veszi az orosz gázt
Magyarország boldogan diverzifikálná energiaforrásait, de ennek előfeltétele a szükséges infrastruktúra kiépítése és a beruházási döntések meghozatala, ezek azonban a nemzetközi partnereken múlnak - jelentette ki Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter az MTI szerint Brüsszelben, az Egyesült Államok és az Európai Unió energiakonferenciáján.



