Rekordot döntött a magyar földgázfogyasztás decemberben
A hazai földgázfelhasználás megközelítette a 16,5 terawattórát (TWh) tavaly decemberben, ami 2016 óta a legmagasabb decemberi fogyasztás - közölte a Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal (MEKH).




