A kormánynál elárulták, miért kellett ennyi stadion a országnak
"Mennyi stadion és sportlétesítmény épült Magyarországon 2010 és 2018 között hazai vagy uniós forrásból?" - kérdezte a Nemzeti Fejlesztési Minisztériumtól az LMP-s Demeter Márta. A kérdésére Fónagy János államtitkár válaszolt, amelyet a 444.hu szúrt ki.




