LMP: Szél Bernadettet három évre eltiltották minden párttisztségtől
Szél Bernadettet három évre minden párttisztségtől eltiltotta az LMP etikai bizottsága, amely azzal tette teljesen érthetetlenné döntését, hogy a társelnöknek ennek ellenére nem kell lemondania posztjáról. Így járt Schmuck Erzsébet és Ungár Péter országgyűlési képviselő is - számolt be a 24.hu.




