A LIGA is tiltakozik a kormány intézkedései ellen
A LIGA szakszervezet december 15-én félpályás útlezárással tiltakozna a munkavállalóknak hátrányos kormányzati intézkedések ellen. Gaskó István szerint nincs párbeszéd a szociális partnerek és a kormány között.




