Már megint nagyot ütött a Lidl, a Penny és a DM
Egyáltalán nem éri meg drága naptejet vásárolni, hiszen a diszkontokban kapható, olcsóbb termékek semmivel sem rosszabbak, mint a neves márkák árui - írta a német Warentest alapítvány tesztjére hivatkozva a G7. Sőt, vannak, amelyek jobbak.




