Robbantott az Aldi, próbálkozik a Tesco
A munkaerőhiány miatt jelentősen emelkedtek a bolti eladói bérek az áruházláncoknál is. A legjobban még az Aldi fizet, a Spar inkább béren kívüli juttatásokra épít, máshol a cafeteriával csábítják a dolgozókat - derül ki a Blokkk.com összefoglalójából.




