BUX 139038.67 -0,19 %
OTP 45310 0,02 %
header

lezárás

11.
01.
13:38

Baj van a Hárosi Duna-híddal - megnevezték a felelőst

Az osztrák Strabag vezette STR M0 Konzorcium nem az elvárható gondossággal járt el a Deák Ferencről elnevezett Hárosi Duna-híd kialakításánál, a beépített saruk alulméretezés miatt folyamatosan tönkremennek, ami a forgalom már többedszeri leállításához vezet - mondta az MTI szerint Schanda Tamás, az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM) parlamenti államtitkára vasárnap a hídnál tartott sajtótájékoztatóján.

Szerző(k):
Szepesi Anita