BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
header

lezárás

01.
15.
08:11

Döcögve halad az oltás, de már Európa 1 százaléka megkapta a vakcinát

Eddig Európa teljesen lakosságának mintegy egy százaléka kapott legalább egy adag oltóanyagot - írja az Euronews. Emiatt még hónapokig maradhatnak a koronavírus-járvány miatti korlátozások a kontinens országaiban, ami komoly kimaradást jelenthet, akárcsak 2020-ban. Magyarországon már 100 ezernél több ember kapott legalább egy dózisnyit az oltóanyagból.

Szerző(k):
Szabó Dániel