Csaknem ötödével nőtt a Lego árbevétele az első fél évben
A Lego csoport árbevétele 18 százalékkal nőtt az idén az év első felében a tavalyihoz képest árfolyamhatások nélkül számolva, a játékgyártó cég minden régióban kétszámjegyű növekedést ért el - közölte a dán vállalat szerdán az MTI-vel.



