Jól megy a magyar Legónak
Csaknem öt százalékkal, több mint 1,4 milliárd forinttal növelte nettó árbevételét a Lego Manufacturing Kft. 2015-ben - közölte a dán cég Nyíregyházán működő leányvállalata az MTI-vel.
Jól megy a magyar Legónak
Csaknem öt százalékkal, több mint 1,4 milliárd forinttal növelte nettó árbevételét a Lego Manufacturing Kft. 2015-ben - közölte a dán cég Nyíregyházán működő leányvállalata az MTI-vel.
Nagy dobásra készül a Lego Magyarországon
A Lego bővíti nyíregyházi gyárát, a 30 milliárd forint értékű beruházás keretében a cég 1600 fővel növeli munkaerő-állományát - mondta a külgazdasági és külügyminiszter pénteki budapesti sajtótájékoztatóján.
Nem a karácsonyi ajándék volt a drága, hanem ami utána jön
Ha valaki úgy gondolja, hogy az áruházakban kapható új legók drágák, az még nem látta mennyibe kerülnek az interneten eladott korábbi játékok. A régi készletek ára az elmúlt másfél évtizedben jobban nőtt, mint az aranyé. A határ a csillagos ég.
Örülhetnek a nyíregyháziak - új munkahelyek a láthatáron
Automatikus magasraktárak, valamint dekorációs- és összeszerelő üzemegység építésével növeli termelési kapacitását a Lego Manufacturing Kft. Nyíregyházán - jelentette be Jesper Hassellund Mikkelsen gyárigazgató és Kovács Ferenc polgármester közös sajtótájékoztatójukon szerdán a nyírségi megyeszékhelyen.
Elfogynak a Legók - hiány lehet karácsonykor
Az európai játékboltokban tapasztalható nagy kereslet miatt elképzelhető, hogy a Lego nem képes elegendő kockát gyártani ahhoz, hogy ki tudja elégíteni a vásárlói igényeket. Annak ellenére, hogy a gyárak teljes kapacitáson működnek.