BUX 138409.72 -0,78 %
OTP 44620 -0,67 %
header

légiipar

07.
06.
17:59

Kitört az égi háború az arabok és az amerikaiak között - a magyarok segíthetnek

Évek óta folyik a huzavona az öböl-menti légitársaságok és az Egyesült Államok között. Ez utóbbi nem akarja engedélyezni több járat indítását, többek közt az inkorrekt piaci verseny vádja mellett. Ám az arab légitársaságok szerint ugyanez mondható el az amerikaiakról is. A magyar kormány viszont egy Dubaj-Budapest-New York járat indítását szorgalmazza.

Szerző(k):
Szakonyi Péter