Csepreghy: 200 ezer közalkalmazottat küldhetnek el 2018-ig
Az állami bürokráciacsökkentésről nyilatkozott az ATV Start című műsorában Csepreghy Nándor, a Miniszterelnökség miniszterhelyettese. Csepreghy szerint a kormány mindenképp csökkentené a közalkalmazottak létszámát, és még ebben a ciklusban, vagyis 2018-ig 200 ezer embert küldhetnek el.




