Orbán Viktor és Lázár János elutazott, fontos partnert látogatnak meg
Orbán Viktor miniszterelnök szombaton Szerbiába utazott, ahol Aleksandar Vucic szerb államfővel közösen megnyitja a 89. Újvidéki Nemzetközi Mezőgazdasági Vásárt - tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke.




