Csoda történt a magyar focival
Az NB I-ben mindössze egyetlen veszteséges csapat van, miközben tavaly négy csapat tudott nyereséget felmutatni. A legnagyobb nyertes a Debrecen, a legnagyobb vesztes a Diósgyőr.
Csoda történt a magyar focival
Az NB I-ben mindössze egyetlen veszteséges csapat van, miközben tavaly négy csapat tudott nyereséget felmutatni. A legnagyobb nyertes a Debrecen, a legnagyobb vesztes a Diósgyőr.
Büntetéseket szabott ki az MLSZ - mutatjuk, mely csapatok érintettek
Három NB I-es labdarúgóklubot is milliós nagyságrendű büntetéssel sújtott a magyar szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága csütörtökön, az MTI értesülése szerint.
Magyar feltaláló győzte le az Adidast - ennyit fizethet a cég
Oroszi László feltaláló ügyében a Kúria - a mindkét fél kérelmére indított felülvizsgálati eljárásban - megerősítette a Fővárosi Ítélőtábla jogerős ítéletét, amely 60,5 millió forint és kamatai megfizetésére kötelezte az alperest, az adidas Budapest Kft.-t. A per egy irányítósávos futballcipő szabadalmával kapcsolatban indult.
Nem meglepő, hogy ezen a listán nincs magyar név
Európa legértékesebb futballklubja az a Manchester United, amelyik idén a Bajnokok Ligája helyett az Európa Ligában indult, miközben a bajnokságban folyamatosan bukdácsolt. Ráadásul az első klub lett, amelynek becsült cégértéke meghaladja a 3 milliárd eurót - derül ki a KPMG idén második alkalommal megjelenő, \"Football Club\'s Valuation: The European Elite 2017\" című tanulmányából.
Andy Vajna a tévé után a fociba fektet?
A jól értesült Nemzeti Sport szerint új tulajdonosa lehet a debreceni labdarúgócsapatnak, s arról is írnak, ki válthatja Szima Gábort.