Ne menjen autóval a stadionavatóra, ha jót akar!
A Puskás Ferenc Stadion pénteki nyitórendezvényével kapcsolatban tartott tájékoztatót Horváth Csaba, Zugló polgármestere - írja a kerület oldala.
Ne menjen autóval a stadionavatóra, ha jót akar!
A Puskás Ferenc Stadion pénteki nyitórendezvényével kapcsolatban tartott tájékoztatót Horváth Csaba, Zugló polgármestere - írja a kerület oldala.
Siessen, ha érdekli a stadionavató
Óriási az érdeklődés az új Puskás Ferenc Stadion avatómérkőzésére, a Magyarország-Uruguay barátságos labdarúgó-találkozóra, melyre a "pénztárnyitást" követő két óra alatt 10 ezer jegyet adtak el. FRISSÍTÉS: már 25 ezernél tart az eladott jegyek száma, és gyorsan nő.
Cafeteria 2020: fontos részlet derült ki
Adómentesen is mehet jövőre a 2020-as foci-Eb-n való szurkolás - hívta fel a figyelmet Fata László juttatási szakértő.
Milliókat keresnek, alig adóznak a focisták Magyarországon
Nagyon sok pénzt hagyott a kormány a fociklubok zsebében azzal, hogy a sportolók akár 500 milliós éves fizetése után sem kell a sportvállalkozásoknak közterhet fizetni - írta az Mfor.hu.
A budapesti foci Eb előkészítésére 11 milliárd mehet
A kormány a következő két évre 11 milliárd 145 millió forintot állított be a Nemzeti Olimpiai Központ (az új Puskás stadion környezetének) fejlesztésére, az ok: az UEFA 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság.