A magyar állam bevásárolt Szlovéniában
A magyar állam 9 millió euróért (3 milliárd forintért) vásárolt hotelt és fürdőt Szlovéniában, a szomszédságában labdarúgó akadémia is épül - adta hírül az ugytudjuk.hu.
A magyar állam bevásárolt Szlovéniában
A magyar állam 9 millió euróért (3 milliárd forintért) vásárolt hotelt és fürdőt Szlovéniában, a szomszédságában labdarúgó akadémia is épül - adta hírül az ugytudjuk.hu.
Többéves eltiltást kapott a Manchester City
A pénzügyi fair play megsértése miatt az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) ellenőrző testülete két évre kizárta a Manchester Cityt a Bajnokok Ligájából.
Belenyúlt a kormány az idei költségvetésbe
A kormány több mint egymilliárd forintot csoportosított át az idei központi költségvetésen belül, legtöbbet a sport kapta.
A kormány négymilliárdot költ a foci Eb szurkolói programjaira
A 2020-as foci Eb budapesti szurkolói programjainak támogatására 3,8 milliárd forintot, a 2027-es budapesti vizes vb megrendezéséhez kapcsolódóan mintegy tízmilliárd forintot, a veszprémi uszodaberuházás közműfejlesztésére pedig egymilliárd forintot hagyott jóvá a kormány.
Az MLSZ-nél is kivágta a biztosítékot a focisták fizetése - lépnek
A Magyar Labdarúgó Szövetség mai ülésén döntött többek közt arról, hogy maximalizálják a labdarúgók NBI-es csapatonkénti létszámát, és korlátozzák a játékosok összesített bértömegét.