236 gyorshajtót fogtak két hét alatt egyetlen utcában
Véget ért Dorogon az Iskola utcában két héten át tartó közlekedésrendészeti ellenőrzés, amely során 236 gyorshajtóval szemben intézkedtek a helyszínen a rendőrök, számos esetben pedig közigazgatási hatósági és szabálysértési eljárást indítottak - írja a Kemma.




