Negyedelte osztalékát a Mátrai Erőmű
A tavalyi 20 milliárd forint alig negyedét jelentő ötmilliárd, azaz részvényenként 1460 forint osztalék kifizetéséről döntött a Mátrai Erőmű ma tartott közgyűlése.
Negyedelte osztalékát a Mátrai Erőmű
A tavalyi 20 milliárd forint alig negyedét jelentő ötmilliárd, azaz részvényenként 1460 forint osztalék kifizetéséről döntött a Mátrai Erőmű ma tartott közgyűlése.
Pozitív fordulatot remél a Masterplast
A társaság osztalékot nem fizet a 2013-as év után, így a teljes, magyar mérleg szerinti 47,6 millió forintos eredmény a tartalékba kerül.
Hol fog bevásárolni a leggazdagabb magyar bankja? Mi lesz a devizahitelesekkel?
Az OTP Romániában, Szerbiában és Horvátországban is nézelődik - derült ki Csányi Sándor OTP-vezérnek a Napi.hu kérdésére adott válaszából. Pletykák szerint Szerbia lehet a fő akvizíciós terep. Úgy látják OTP-re nem nagyon hatnak a friss MNB-intézkedése, miután legfeljebb betétet helyeznek el a jegybankban. A devizahitelesekről még nem kezdődtek meg a tárgyalások, ehhez meg kell várni az új kormány felállását.
Csányi szerint ez volt az elmúlt négy év legkárosabb kormányzati intézkedése
Elkezdődött az OTP közgyűlése - a részvényesek 147 forintos osztalékra számíthatnak. Az elmúlt 4 év legkárosabb intézkedése a végtörlesztés volt, mert nem azok kapták a kedvezményt, akik a leginkább rászorultak - mondta Csányi Sándor.
Döntött az osztalékfizetésről a Richter
A Richter Gedeon Nyrt. ma délutáni közgyűlésén a részvényesek ellenszavazat nélkül elfogadták a társaság mérlegeit és részvényenként 57 forintos osztalékról döntöttek.