Lenne ingyenpénz, de mégsem lesz
Hatalmas nemzetstratégiai hibát követ el a kormány, ha mégsem támogatja a lakóépületek energetikai korszerűsítését a 2014-2020 időszak uniós forrásaiból - állítja az Energiaklub. A szervezet szerint ha az állam a háztartásoktól is áldozatot vár az otthonok felújítására, ugyanakkor közérdek, hogy az állam is támogassa a korszerűsítését.




