BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
header

korszerűsítés

11.
08.
13:31

Így lehetne nagyot spórolni az energián

Hiába csökkennek az energiaárak, ha az energiát továbbra is pazarlóan, alacsony hatékonysággal használjuk fel. A lakossági energia-felhasználás mintegy felét meg lehetne takarítani a lakások korszerű, komplex energetikai felújításával, ez a piac, kiaknázása esetén a következő öt évben az 1200 milliárdot is elérheti, s az új lakásépítés által nem érintett területeken is mozgásba hozná az építőipart - hívja fel a figyelmet a Magyar Energiahatékonysági Intézet (MEHI).

Szerző(k):
Szepesi Anita