BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
header

környezetvédelem

02.
02.
15:44

Arnold Schwarzenegger lesz a bécsi nemzetközi klímacsúcs díszvendége

A nemzetközi eseményt évekkel ezelőtt Arnold Schwarzenegger saját klímavédelmi egyesülete, a Schwarzenegger Climate Initiative kezdeményezte az éghajlatváltozás elleni nemzetközi összefogás érdekében. A hetedik alkalommal megrendezett klímacsúcs a „Miénk a hatalom” mottót viseli, utalva ezzel a jelenleg fennálló geopolitikai helyzetre és az Ukrajna ellen indított orosz háború következményeinek nagymértékű hatására a klímavédelemre.

Szerző(k):
Horváth Tibor