WWF: ma indul a magyar erdőkben a rablógazdálkodás?
A kormány katasztrófavédelmi szempontokra hivatkozva eltörölte a fakitermelés szinte minden korlátozását. A WWF Magyarország nem csak természetvédelmi, de az erdőgazdálkodás fenntarthatósága szempontjából is súlyosan aggályosnak látja a ma hatályba lépő kormányrendeletet. Ilyen döntésre évtizedek óta nem volt példa hazánkban.




