A Mol lett a nap vesztese
Eladási hullám alakult ki a nemzetközi piacokon, ami a budapesti tőzsdére is kihatott hétfőn. A BUX 1,5 százalékos csökkenéssel zárt, a vezető részvények a Telekom kivételével gyengültek. A Mol árfolyama 3,8 százalékkal esett. A vezető nyugat-európai tőzsdék 2 százalékot meghaladó mínuszokban zártak.




