Csökkent az olajár
Csütörtök kora délutánig jelentősen csökkent az olajár azokra a félelmekre, hogy az amerikai jegybank szerepét betöltő Fed meredeken emeli a kamatot, ami visszafogja a gazdaság növekedését és ezáltal a kőolaj iránti keresletet. Árcsökkentő tényező volt továbbá az amerikai üzemanyag-készletek növekedésére vonatkozó, előző nap ismertetett adat is - írja az MTI a Reutersra hivatkozva.




