Ma is unalmas nap volt a tőzsdén
Csütörtökhöz hasonlóan pénteken is nyári pangás jellemezte a budapesti tőzsdei kereskedést. Csak a Mol-részvény árfolyama tudott emelkedni a vezető részvények közül. A 4iG-nek viszont jó napja volt, 4,85 százalékot emelkedett. A vezető nyugat-európai tőzsdeindexek többsége is mínuszban zárt.




