Esett Budapesten és Európában is csütörtökön
Nagy eséssel indult az ősz a nyugat-európai börzéken. A kedvezőtlen nemzetközi befektetői hangulat miatt esett a budapesti részvényindex is - írja az MTI. Az Equilor elemzője szerint tőkekimenekítés zajlik a részvénypiacokról a kötvénypiacok irányába.



