Jól indult a hét a tőzsdéken - csak az OTP esett
Pluszban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék hétfőn a koronavírusos megbetegedések növekedésének a lassulásáról szóló adatokra - írta az MTI. A budapesti részvényindex kiesebb mértékben, de szintén erősödött.




