Még négy évet kér a Fidesz elnökeként újraválasztott Orbán (frissített)
A Fidesz már ma is készen áll a választásokra - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz újraválasztott elnöke vasárnap a párt XXVII., tisztújító kongresszusán, Budapesten. Orbán szerint a jelenlegi kormánynak még legalább négy évig hivatalban kellene maradnia, hogy megerősítse az eddig elért eredményeket, hogy azok már visszafordíthatatlanokká váljanak.




