Az üzemanyagársapka végéről is beszélt Nagy Márton a kormányülés előtt
A biztosítási szektorban számos szabályozást tervez a kormány, mivel az ágazat nem működik elég hatékonyan - mondta Nagy Márton gazdaságfejlesztési miniszter. Elsőként a lakásbiztosításoknál lesz változás, de más termékek is sorra kerülnek majd. Az állami tulajdon is nőni fog a szektorban, ahogy a bankoknál történt. Az infláció 25 százalékon tetőzhez, a miniszter az üzemanyagárokra kivetett árstop esetleges megszüntetését is megemlítette.




