Orosz lapok a Borsodchem-közgyűlésről
A Borsodchemet bevették: véget ért a magyar cég vezetőségének harca a Gazprom-érdekeltségek bekebelezési törekvései ellen, miután a rendkívüli közgyűlésen a Gazprom és leányvállalata, a Szibur képviselői kapták meg az igazgatósági helyek többségét - idézte az MTI a Vedomosztyi orosz gazdasági napilapot. Szergej Zenkin, a Szibur alelnöke , a BC új igazgatósági tagja úgy nyilatkozott, hogy nem terveznek további váltásokat a BC vezetésében.
