BUX 139479.46 0,45 %
OTP 45680 0,84 %
header

klímavédelem

09.
19.
19:17

Kiderült, miért nem veszik a magyarok az e-autókat

Az elektromos közlekedés, az e-mobilitás pusztán állami intézkedésekkel nem bővíthető, ezért a kormány támogató feltételrendszert szeretne kiépíteni, és erősítené a lakosság fogadókészségét a fejlesztések iránt – mondta Weingartner Balázs, az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM) fenntarthatóságért felelős államtitkára az Elektromobilitási Fórum megnyitóján.

Szerző(k):
Domokos Erika