BUX 138747.59 -0,08 %
OTP 45210 -0,2 %
header

klímavédelem

08.
08.
13:07

ENSZ: ha nem mondunk le a húsról, élelmiszerválság jön

Növekszik a globális hőmérséklet, amiben az ENSZ szakértői szerint vitathatatlan szerepe van az emberi tevékenységnek. A földek minősége romlott, az állattenyésztés miatt rengeteg üvegházhatású gáz megy a légkörbe, ami csak tetézi a bajt. Le kellene mondani a húsfogyasztásról, de így sem biztos, hogy elkerülhető egy élelmiszerválság - foglalja össze egy friss jelentés legfontosabb állításait az MTI.

Szerző(k):
Szabó Dániel