BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
header

klímavédelem

12.
01.
17:35

Új napelemes programot lengettek be 2021-től a lakosság számára

Jelentős befektetési hullám indulhat a napenergia területén Magyarországon a következő években, a napenergia a legjobb megújuló energiaforrás az országban - mondta az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM) energiaügyekért és klímapolitikáért felelős államtitkára kedden Budapesten, a harmadik Budapest Energy Summit online tartott nemzetközi konferencián.

Szerző(k):
K. Gergely Kiss