Az ipari szereplők visszavágnak: milliárdos számlákat kapnak a környezetvédő kormányok
A fosszilis tüzelőanyagokat használó vállalatok egy nemzetközi rendelkezésre hivatkozva akár milliárdos nagyságrendű kártérítését is kaphatnak az őket, klímavédelmi okból „diszkrimináló” kormányoktól.




