BUX 139809.81 0,13 %
OTP 45940 -0,07 %
header

KKV

07.
31.
09:38

Azonnal lép az OTP a tranzakciós illeték áthárításával, már csütörtöktől szedi be a pénzt

Az OTP Bank is csatlakozott a megemelt illetéket ügyfeleikre hárító bankok köréhez, de ellentétben az Erste, a Gránit és a K&H bankokkal, már csütörtöktől a megemelt díjakat szedi be a mikro- és kisvállalkozásoktól. A pénzintézet azt közölte szerdán, hogy a forint számlákról, a bankon belül indított átutalások jutalékát nulla forintra változtatja visszavonásig, így kompenzálva az ügyfeleket a megemelkedett tranzakciósilleték-teher miatt.

Szerző(k):
T. E.