Magyarországon egyre többen érzik úgy, hogy sérülnek a jogaik
Egészségügyi, fogyasztóvédelmi, közlekedési, valamint munkajogi területen érezzük magunkat kiszolgáltatottnak – összegzi egy felmérés, amely arról is tanúskodik, hogy sokszor, különböző okok miatt, bele sem vágunk az érdekérvényesítésbe.




