Az Eravis kilenctizede már a fő tulajdonos Aragónál van
Tegnap zárult le az Arago Rt. Eravis-részvényekre tett nyilvános vételi ajánlata. Bár az adatok összesítése lapzártakor még zajlott, a NAPI Gazdaság értesülése szerint az akció az Arago számára sikeres volt, részesedését 90 százalék fölé tudta emelni, így megindulhat a megmaradt részvényeseket aligha boldogító kiszorítósdi.
