Új igazgatóval erősített a KPMG
Tóth-Zsiga Tünde január 2-án igazgatóként csatlakozott a KPMG-hez, ahol elsődleges feladata az infrastruktúra, energetikai és kormányzati szektorokban működő ügyfeleknek nyújtott üzleti tanácsadási megbízások szakmai menedzselése és a szolgáltatási portfólió ügyféligényekre szabott fejlesztése.




