Éger István elmondta, mire készül a kamarai elnökségről leköszönve
Tarvágást csinált az orvosi kamarában az Újratervezés csoport, ezért az új vezetésnek nem is lesz könnyű felvenni a fordulatot - mondta a Népszavának a Magyar Orvosi Kamara (MOK) leköszönő elnöke, Éger István, aki hétfőtől mentőorvosként folytatja a munkát. A MOK szombati, tisztújító közgyűlésén Kincses Gyula egykori szakállamtitkár kétharmados szavazati aránnyal nyerte el az elnöki posztot, s az egyéb vezetői posztokra is szinte kizárólag az Újratervezés csoport tagjai kerültek.


