Új feladatot kap Müller Cecília
Müller Cecília országos tisztifőorvos is benne lesz abban a bizottságban, ami az állami kórházak vezetőinek kiválasztására tesz javasltatot. A bizottságba meghívták a Magyar Orvosi Kamara elnökét és az MTA egyik igazgatóját is - idézi az MTI hírét a hvg.hu.




