Reagált a Fidesz az előválasztás leállására
Szombaton nem érkezett kormányzati oldali reakció az ellenzéki előválasztáson történtekre. Vasárnap kora reggel a Fidesz kurta sajtóközleményt adott ki, mely szerint: "Saját bénázásukat ne kenjék másra!” - írta az Infostart.




